Озеленення

Розповідаємо про проекти озеленення, які були ініційовані учасниками ГО “Зручне місто”. Посаджені дерева стараємось наносити на цю карту:

Кожному району по дереву! (2021)

В 2021 році містом пройшлось декілька буревіїв і місто зазнало значних втрат – полягло багато дорослих дерев. Міська влада запланувала нові посадки, але всі потреби бюджетним коштом перекрити неможливо. Спочатку ми просто хотіли купити коштом колективу ГО “Зручне місто” дерево (магнолію кобус) для висадки в сквері “На валах”. Потім зрозуміли, що є ще люди, які також бажають долучитись, але ціле дерево купити не можуть, і зробили спільнокошт. Ціль була зібрати стільки, щоб кожному району міста подарувати по дереву. Спільними зусиллями ми зібрали 23083,42 грн.

Ми поїздили по розсадниках, пошукали акції, повибирали трошки, прицінились і врешті завдяки зусиллям Оксани Софіянчук, яка у нас курує напрямок озеленення, ми змогли придбати 10 дерев. Вийшло для частини районів навіть по два дерева!

В результаті на початку грудня 2021 року посадили такі дерева: Липа Tilia americana (1), Береза корисна Betula utilis Doorenbos (1), Magnolia Kobus (2), Magnolia Black tulip (1), Magnolia Genie (1), Клен сріблястий (1), Яблуня райська (3).

Дякуємо 37 чудовим людям зі спільнокошту та колективу ГО за те, що дали фінансову можливість купити дерева, а також містові (Управлінню екології та садівникам Львова) за те, що організували процес садіння. Місто стало зеленішим!

Озеленити Підзамче (2018)

Ми організували закупівлю і висадку 5 дерев (Робінія куляста Umbraculifera) на вул. Жовківській біля 57 школи. До дійства долучились мешканці вулиці, активісти району, а також учні та вчителі школи. 

Дякуємо адміністрації школи та пані Ірині за воду і за те що відкрились в суботу, а також помічникам: діти, Віра Шпирка та Ірина Петричка. Також дякуємо активній мешканці вулиці Надії Стек за безцінну допомогу та узвар з канапками. Дякуємо Олександрі Сладковій за допомогу з замовленням дерев. Дякуємо розсаднику “Елітфлора” за те, що надали якісні дерева більш ніж 10-річного віку фактично по собівартості. Особлива подяка керівництву компанії ProSteer Group за фінансову допомогу в закупівлі дерев та необхідних для посадки матеріалів!
Ну і звісно подяка всьому колективу Зручного міста за невтомну працю 🙂 Ви молодці, Микола Ковальський, Максим Дідик, Марина Горб, Максим Павлюк, Максим Воськало, Даруся Трач, Юрій Тер-Арутюнян, Таня Балацька. 

Посаджено 17 листопада 2018 року.