Проекти на Громадський бюджет

Нове життя фонтану на Мазепи, 8 (2021-2022)

В 2020 році, паралельно з активним просуванням і підтримкою великого проекту по Озеру Стосика, ми вирішили також підсилити водні ресурси міста за допомогою малого проекту. На вулиці Мазепи вже більше 40 років стоїть недіючий фонтан, який доволі гарно вписується в багатоповерхову забудову радянського періоду. Ми об’єднали навколо ідеї мешканців району, агітували, боролись і перемогли. 

Станом на кінець 2021 року вже була готова проектно-кошторисна документація, реалізація проекту очікується в 2022 році.

Розмітка на велосипедних доріжках Львова (2016-2017)

2016 рік – то був перший рік, коли в місті запустили Громадський бюджет. Тоді ми стали одними із першопроходців і подали малий проект, який мав на меті вдосконалити велоінфраструктуру і допомогти впорядкувати велорух. Проект переміг та був реалізований впродовж 2017 року.

В той час це був єдиний легальний спосіб нанести на велодоріжках стрілки з напрямком руху, також було впроваджену й ряд інших позначень: стрілка, яка показує різекий поворот, зебра у місцях перетину з пішохідною доріжкою, знак оклику для позначення небезпечної ділянки. За кошти цього проекту також оновили й звичні піктограми велосипедиста (розмітка 1.29).